Piłkarz miesiąca „Luty”

Z malym opóźnieniem ,ale czas podać do informacji kto został piłkarzem miesiąca Luty.W lutym , nasza drużyna rozegrała,trzy mecze ,oraz w jednej  kolejce mieliśmy pauze.Zanotowalismy dwa zwycięstwa ,oraz jedno spotkanie zakończyło się porażką , strzelając przy tym 7 bramek i tracąc 4.Wybór po raz kolejny ,byl bardzo ciezki .Kilku zawodników prezentowało wysoki i równy poziom.W każdym, z trzech rozegranych meczów w tym miesiącu, był zawodnik który się wyróżniał w każdym z tych spotkań .O wyborze piłkarza miesiąca, tym razem nie zadecydowały statystyki. Piłkarzem miesiąca, został boczny obrońca . Artur Robak

W  spotkaniach  za każdym razem wychodził w podstawowej jedenastce. Co prawda, na listę strzelców się ,nie wpisał,  ale prezentował równy wysoki  poziom we wszystkich meczach .Rywale drużyn przeciwnych mieli z nim dużo problemów zarówno w defensywie jak i ofensywie . Napedzal ataki naszej drużyny  prawa strona, oraz był bardzo skuteczny w destrukcji. Gratulujemy, oby wiecej takich meczów ⚽️💪